Anadolujet bilet kampanyasi 39 TL'den baslayan fiyatlar

Toplumun her kesimine cazip fiyat seçenekleri ile uçuş kolaylığı sunan AnadoluJet, erken rezervasyon kampanyası ile 39 TL’ye uçuruyor. AnadoluJet’ten 20 – 26 Ocak 2014 tarihleri arasında bilet alan herkes, 1 Mart – 31 Mayıs 2014 tarihleri arasında 39 TL’den başlayan fiyatlarla uçma fırsatını yakalıyor.

 Halkın havayolu AnadoluJet, sağladığı ekonomik ve konforlu seyahat imkânları ile Anadolu’yu birbirine bağlamaya devam ediyor. AnadoluJet’in yeni uçuran kampanyası ile 20 – 26 Ocak 2014 tarihleri arasında erken rezervasyon yaparak AnadoluJet’ten bilet alan herkes; 1 Mart – 31 Mayıs 2014 tarihleri arasında 39 TL’den başlayan fiyatlarla uçma fırsatına sahip oluyor.

Anadolu halkının ihtiyaçlarını doğru analiz ederek, onların beklentilerine uygun hizmetler sunan AnadoluJet, 20 – 26 Ocak 2014 tarihleri arasında tüm satış kanallarından yapılacak biletlemelerde; iç hat uçuşlar ve tek yön seyahatlerde geçerli, 1 Mart – 31 Mayıs 2014 tarihleri arasında yapılacak seyahatlere özel tüm biletlerini 39 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuyor.

AnadoluJet, Anadolu insanına ekonomik ve konforlu seyahatin kapılarını açtığı avantajlı kampanyası ile Mart, Nisan, Mayıs aylarında ailesini görmek isteyen, sevdiklerine kavuşmak için gün sayan, tatil yapmak isteyen herkesi cazip ve uygun fiyatlarla Anadolu’nun her yerine uçurmayı amaçlıyor.

Kampanya sınırlı sayıda koltuk için geçerlidir.
Codeshare (ortak uçuş) ve aktarmalı seferler hariçtir.
Tek yönde geçerlidir.
Kıbrıs uçuşları dahil değildir.
Diğer kampanya ve indirimlerle birleştirilemez.
Rezervasyon ve biletlemenin aynı anda yapılması gerekmektedir.
Mil kazanımı yoktur.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder