İzmir Adana Uçak Seferleri

   Ülkemizin Beyaz Altın Ambarı (Pamuk) olarak bilinen Adana, topraklarının bereketi il büyük bir tarımsal faaliyet içerisindedir. Aynı zamanda Adana yüz ölçümü bakımından Türkiye’nin dokuzuncu büyük ve nüfus yoğunluğu açısından da dördüncü büyük şehridir. Camileri, köprüleri ve müzesi ile Adana gezilmeye ve görülmeye değer şehirlerimizden biridir.

Adana Havalimanından İzmir’e her gün onlarca uçak seferi düzenlenmektedir. Türk Havayolları, Anadolu Jet, Sun Express ve Pegasus Havayolu firmaları iki şehir arasında bir çok farklı saatte, alternatif uçuşlar gerçekleştirmektedir.

Adana’dan aracınız ile İzmir’e gitmek isterseniz 901 km. yol gidecek ve 9 saat kadar araç kullanacaksınız. Oysa artık günümüzde vakit sınırlı. En değerli hazinemiz olan zamanı iyi değerlendirmek için seyahatlerin sürelerini kısalmak gerekir. Araçla ve ya karayolları üzerinden ulaşım ile iki il arasındaki mesafe ancak ortalamada 9 saat kadar sürerken uçakla ulaşım direkt uçuşlarda 2:30 dakikadır. Süre ile ilgili avantajın yanı sıra hizmet, konfor ve güvenli ulaşım açısından uçak seyahatleri bir çok konuda daha faydalıdır.

Adana uçak bileti Havalimanından İzmir’e Pegasus Havayoları ile haftanın her günü farklı saatlerde uçak seferleri mevcuttur. Bilet fiyatları 61.99 TL.- 71.99 TL.- 81.99 TL.- 91.99 TL.- 101.99 TL. olarak değişmektedir. Biletlere tüm vergiler dahildir.

Adana’dan Sun Express firması ile İzmir’e seyahat için haftanın tüm günleri saat 09:20 ve 20:35 şeklinde her gün değişen bir sefer bulunmaktadır. Uçak biletlerinin fiyatları 64.99 TL.- 74.99 TL.- 84.99 TL.- 94.99 TL.- 114.99 TL. şeklinde belirlenmiştir. Vergiler dahildir. Adana uçak seferleri

Türk Havayolları firmasının Adana’dan İzmir’e her gün uçak seferleri mevcut. İstanbul ve Ankara aktarmalı uçuşlarda farklı saatler mevcut. Uçak biletlerinin fiyatları ise 51 TL.- 86 TL.- 96 TL.- 111 TL. – 116 TL. Anadolu Jet ve Türk Havayollarının ortak seferleri ile günün bir çok saatinde alternatif uçuş seferleri bulmak mümkün.

Zamanınız değerliyse, ekonomik, konforlu ve güvenli seyahati seviyorsanız havayollarının kampanyalı biletleri ile keyifli seyahatler yapmanız mümkün. Uçak ile seyahat araç ile seyahatten 25.000 defa daha emniyetlidir. Unutmayın, gökyüzünde kestirme bir yol var. Ve o yol sayesinde ailenize, sevdiklerinize, işyerinize, müşterilerinize ve ya tatillerinize çok daha kısa sürelerde, hem de hizmet kalitesi ile fark yaratan bir çok uçak seferi var. Üstelik havayolu uçak biletleri şirketlerinin servisleri ile bulunduğunuz şehirden havaalanına ve ulaşacağınız şehirden merkeze benzer bir konfor ile gitmeniz mümkün. Hizmette ve gökyüzünde sınır yoktur, öyle değil mi?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder