AnadoluJet, Sabiha Gökçen'den yükseliyor

2008 yılında Anadolunun hızlı ve ekonomik ulaşım ihtiyacını sağlamak amacıyla 5 uçak ile 20 noktaya uçuşlarına başlayan Türk Hava Yolları markası AnadoluJet, 2010 yılı yaz tarifesinde Ağustos ayı itibariyle hedeflediği 22 uçaklık filosu ile toplam 41 noktaya ulaşırken yolcularına yeni ve daha fazla uçuş imkanı sağlıyor.

Türk Hava Yolları tarafından icra edilen Sabiha Gökçen çıkışlı ve varışlı yurtiçi, yurtdışı uçuşlar, 2 Ağustos 2010 tarihinden itibaren AnadoluJet tarafından gerçekleştiriliyor. Böylece AnadoluJet için Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan sonra ikinci bir uçuş merkezi olan Sabiha Gökçen Havalimanı sayesinde yolcular daha ekonomik fiyatlarla uçabilme şansını elde edecekler. Sabiha Gökçen Havalimanı ikinci merkez olarak İstanbul’un hızlı ve ekonomik ulaşım ihtiyacına katkı sağlayacak.

İstanbul - Sabiha Gökçen uçuşlarımız aşağıdaki günlerde icra ediliyor:
İç Hat Ankara, Adana, Antalya, Bodrum, Dalaman Her gün Erzurum, İzmir, Konya, Trabzon Her gün Dış Hat Londra, Kıbrıs / Ercan Her gün Moskova P.tesi, Çarşamba, Perşembe, C.tesi Nahçıvan Salı, Perşembe, Cuma, C.tesi, Pazar

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder