THY e-bilet

aşagıdaki Thy internet sitesinden bilet alma işlemi sonrasında gönderilen elektronik e-posta bilet onay mailini görebilirsiniz. Ödemenizi yapar yapmaz tüm detayları bildirir bir otomaik email adresinize ulaşır.

Sayın Yolcu ADI,
Biletinizi Türk Hava Yolları online-bilet sitemizden aldığınız için teşekkür ederiz. Elektronik biletiniz hazırlanmıştır Türk Hava Yolları'nı seçtiğiniz için teşekkür ederiz
E-Bilet
Yaptığınız işlem ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda sunulmaktadır.
Rezervasyon Kodu: SUV37K
İşlem tarihiniz : 31.05.2010 12:05
Seyahat Planı
Nereden Nereye Havayolu Kalkış Varış Ek Bilgi Havayolu Kabin/Sınıf
İzmir - İstanbul
TK9104 ADB-AHL 12:20
01.06.2010
Salı 14:25
01.06.2010
Salı Anadolu Jet* Ekonomi/Q

* ADB: İzmir - Adnan Menderes Havalimanı

* Biletinizin toplam ücreti ödeme sayfasında belirttiğiniz kredi kartından 3 taksit olarak tahsil edilmiştir.
* Biletiniz elektronik bilet olarak düzenlenmiştir. Ayrıca kağıt bilet düzenlenmeyecektir.
* Fatura niteliğinde olan ve elektronik bilet bilgilerinizi içeren e-bilet dökümanınızı almak için (uçuştan önce veya uçuş tarihinden itibaren en geç 7 gün sonrasına kadar) size en yakın THY Satış Ofisi'ne başvurabilirsiniz.
* Self check-in için lütfen biletinizin ödemesini yaptığınız kredi kartını kullanınız. Kredi kartı sahibi seyahat edecek yolculardan biri değilse ve/veya ödeme yapılan kredi kartı sanal kart ise, self check-in kullanılamamaktadır.

Yolcular ve Uçuş ile ilgili Tercihler Tüm Yolcular İçin Toplam Ücret
Yolcu Adı Tercihler
TK9104 Serbest Bagaj Hakkı: 15 Kg
139.00 TL
Online Check-in Check-in işlemlerinizi de online olarak yapmak için lütfen tıklayın Rezervasyon Rezervasyon bilginizi görmek için buraya tıklayınız.
Otel Rezervasyon Otel rezervasyonlarınız için lütfen tıklayınız. Araç Kiralama Araç kiralamak için lütfen tıklayınız. Miles&Smiles yolcularımız online olarak araç kiralayabilirler.
Web sitemizdeki rezervasyon işlemleriniz ile ilgili problemleriniz için iletişim formunu kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz veya aşağıdaki Internet Satış Hizmetleri Çağrı Merkezlerini arayabilirsiniz

* Mükerrer Rezervasyon: Web sitemizden ve diğer satış kanallarımızdan yapılan tüm rezervasyonlar sistemimiz tarafından otomatik olarak kontrol edilmektedir. Rezervasyon kuralları gereği mükerrer olduğu tespit edilen rezervasyonlarınızdan sadece bir tanesi geçerli olacak, bunun dışındaki tüm kayıtlarınız haber verilmeksizin iptal edilecektir. Lütfen mükerrer rezervasyon yapmamaya özen gösteriniz.
* Operasyonel sebeplerden dolayı uçuşun yapılması planlanan uçak tipi değişebilir.
* Anadolu Jet* AnadoluJet bir Türk Hava Yolları markasıdır. Bu uçuş Sun Express tarafından icra edilmektedir.
* Sun Express'in icra ettiği seferlerde CIP hizmeti yoktur.

ÇAĞRI MERKEZI İZMİR 0-212-444-0-849

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder