avrupa ucak seferleri iptal edildi

İzlanda'daki yanardağ patlaması bir çok uçuşu iptal ettirdi. Buna en son türk şirketlerinden birisi daha sunexpress hava yolu şirketide katıldı. Ve şu uçuşları iptal ettigini açıkladı.

''Bugün; Antalya-Amsterdam-Antalya, Antalya-Munich-Antalya, Antalya-Frankfurt-Antalya, Antalya-Berlin (TXL)-Antalya, Antalya-Hamburg-Antalya, Antalya-Düsseldorf- Antalya, Antalya-Berlin (SXF)-Antalya, Antalya-Hannover-Antalya, Antalya-Dortmund-Antalya, İstanbul SAW-Munster-İstanbul SAW, İstanbul SAW-Düsseldorf-İstanbul SAW, İstanbul SAW-Frankfurt-İstanbul SAW, İzmir-Berlin (SXF)-İzmir, İzmir-Düsseldorf-İzmir, İzmir-Frankfurt-İzmir.

16 Nisan-17 Nisan (Gece uçuşları); İstanbul SAW-Berlin (SXF)-İstanbul SAW, İstanbul SAW-Hannover-İstanbul SAW, İstanbul SAW-Munster-İstanbul SAW, İzmir-Berlin (SXF)-İzmir, İzmir-Hannover-İzmir, İzmir-Cologne/Bonn-İzmir.

Sunexpress'in, durumu yakından takip ederek gelişmelere göre hareket ettiği ve iptal edilen seferlerin yolcularının rezervasyonlarının bir başka Sunexpress uçuşuna ücretsiz olarak alındığı ya da isteklerine bağlı olarak bilet ücretinin iade edildiği aktarıldı.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder